O nas
Zespół
Oferta
KontaktDlaczego mikroskop?

O co tu chodzi?
Przez wiele ostatnich lat w stomatologii odbył sie wielki skok naprzód, począwszy od udoskonalenia fotela dentystycznego, poprzez usprawnienie działania i miniaturyzację narzędzi aż po nowoczesne materiały i leki na co dzień stosowane w leczeniu pacjentów. Stomatologia jest aktualnie jedną z najprężniej rozwijających się dziedzin medycyny, gdzie nowoczesna technologia spotyka się z wymaganiami lekarzy praktyków.
Wykonywanie zabiegów w stomatologii wiąże się z pracą w bardzo małym polu operacyjnym, którego powierzchnia często ma nie więcej niż kilka mm2. W wielu przypadkach “gołe” ludzkie oko nie jest w stanie dostrzec wszystkich szczegółów niezbędnych np. dla prawidłowego, dokładnego opracowania i wypełnienia ubytku. Lekarz pracujący w mikroskopie stomatologicznym widzi obraz wielokrotnie powię- kszony i dzięki temu jest w stanie bardzo precyzyjnie kontrolować wszystkie etapy procedury leczniczej.

Praca w mikroskopie jest również zdecydowanie mniej obciążająca dla samego lekarza, co nie pozo- staje bez wpływu na proces leczenia, w myśl zasady: “Jeśli lekarz dobrze siedzi i dobrze widzi - dobrze leczy.”

Szanowni Państwo!

Obecnie strona jest w trakcie budowy, aczkolwiek...
Jest nam niezmiernie miło zaprosić Państwa do naszej praktyki lekarskiej Fi Clinic. Jesteśmy praktyką stomatologiczną zorientowaną na kompleksowe leczenie wspomagane mikroskopem stomatologicznym. Naszym celem jest stworzenie miejsca, gdzie najnowsze osiągnięcia stomatologii będą dostępne dla każdego, gdzie znajdą Państwo wysoko wykwalifikowanych lekarzy stale doskonalących swoje umiejętności. Stomatologia jest naszą pasją, a dążenie do doskonałości naszym mottem i tym chcemy się z Państwem podzielić.


lek. dent. Łukasz Fiwek    lek. dent. Paweł FiwekSzanowni Państwo!

Strona jeszcze jest w budowie.
Paweł – Absolwent Gdańskiej Akademii Medycznej, uczestnik wielu prestiżowych konferencji, kursów i szkoleń w Polsce oraz na świecie. Posiada wieloletnie doświadczenie w implantologii, protetyce oraz stomatologii estetycznej. Na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje, by sprostać wymaganiom nowoczesnej medycyny i stomatologii. Prywatnie pasjonat sportów wodnych i zimowych, były medalista i reprezentant Polski w judo.
Łukasz – Absolwent Wydziału Lekarskiego, kierunku lekarsko-dentystycznego Gdanskiego Uniwersytetu Medycznego. Były pracownik Specjalistycznego Centrum Stomatologii przy Gdanskim Uniwersytecie Medycznym, gdzie odbyl staz podyplomowy, miedzy innymi w Poradni Chirurgii Stomatologicznej oraz Poradni Stomatologii Zachowawczej z Endodoncja. Były wolontaryjny pracownik Kliniki Chirurgii Szczekowo-Twarzowej. Uczestnik licznych kursow i szkolen wciaż podnoszacy swoje kwalifikacje, zarowno w kraju jak i za granica. Czlonek waskiego i specjalistycznego grona lekarzy Polskiego Stowarzyszenia Stomotologii Mikroskopowej. Doswiadczenie zdobywal miedzy innymi w Centrum Stomatologii Jadwigi Szarstuk, gdzie byl "pionierem" użycia mikroskopu stomatologicznego w codziennej praktyce. Osoba bardzo kontaktowa i zorganizowana. Zaangazowany spolecznie, lubiacy prace z ludzmi. Za czasow studenckich prezes Polskiego Towarzystwa Studentow Stomatologii w Gdansku. Prywatnie mąż i ojciec 2-letniej córeczki.

Oferta

Usługi i ceny.
Przygotowaliśmy dla Państwa cennik podstawowych zabiegów wykonywanych w naszej Klinice, o które najczęściej Państwo pytacie. Przed rozpoczęciem leczenia dla każdego z Państwa przygotowujemy indywidualny plan leczenia wraz z ramowym kosztorysem. Koszt leczenia zależy przede wszystkim od wybranego wariantu leczenia (zachowawcze lub rekonstrukcyjne), materiałów oraz zasto- sowanej technologii.
Profilaktyka:

Scaling
Piaskowanie
Piaskowanie z odbudową szkliwa


150 zł
100
250